Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6806
Stary 15.07.2018, 11:37
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
w ofensywie mamy bombowa odpowiedz na madryckie BBC czyli nasz magiczny tercet B(oguski) O(ndrasek) M(alecki)
wiec tu chyba wszyscy sa swiadomi co nas czeka w nadchodzacym sezonie
cel na najblizsze 2 lata to spokojne utzrymanie i wypromowanie ze 2 zawodików, ktorych mozna spieniezyc
Najwazniejsze jest wyjscie z długow
I podniesienie poziomu wiślackiej akademii tak aby po jakimś czasie wychowankowie stanowili o sile drużyny.
Odpowiedz cytując