Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6802
Stary 14.07.2018, 22:44
Ondrasek ma kontrakt do końca tego sezonu czy jeszcze dłużej?

Cieszy, że w końcu wystąpił Imaz. Arsenić i Halilović kontuzje, tak? A coś wiadomo o Bashy i Velezie?

No i wygląda na to, że Lis jest numerem jeden na bramce.
Odpowiedz cytując