Wyświetl pojedynczy post
wislak2214
Senior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25396
Stary 14.07.2018, 20:21
Wjechał do salonu autem bo poprosił go o to właściciel salonu ot tak dla rozgłosu , poźniej wrzucił ten filmik na wszystkie możliwe grupy typu szukam pracy Kraków, żeby pokazać jak to jest zajebiście w tym salonie. Już wcześniej wjechało tam też inne auto i ścigacz. Można przewinąć na stronie FB salonu to znajdziecie filmiki. Wiem bo znam właściciela tego przybytku i się tam strzygę i to raczej on ma bardziej naje.... w głowie. Swoją drogą dużo tam mieszka naszych zawodników Basha, Imaz ,Buchalik Wojtkowski własnie i teraz Grym doszedł. A Wojtkowskiemu to już dawno sodówa odbiła , bo też miałem okazję pare razy z nim pogadać. Wielkiej kariery mu nie wróże
Powód: bład
Ostatnio edytowane przez wislak2214 : 14.07.2018 o godz. 22:04.
Odpowiedz cytując