Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6165
Stary 14.07.2018, 17:19
Snow napisał(a):Wyświetl post
I nie mówmy proszę, że to nie jego wina
Oczywiście, że jego wina. Gamoń jakich mało, który przy okazji próbował zabłysnąć. Za to, co odwalił powinien ze wstydu zapaść się pod ziemię. Gdyby miał trochę przyzwoitości, to przeprosiłby i zaczął pisać o skokach narciarskich, przestałby ludzi irytować.

serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Czaro, on szkodzi Wiśle całkowicie świadomie...
No nie wiem, ja potrafię sobie wyobrazić, że jemu się wydaje, że jest krytyczny i racjonalny, a do tego posługuje się językiem mediów głównego nurtu. Natomiast z mojej perspektywy pełna zgoda, jest to tekst bijący w kibiców i klub. Po prostu inaczej oceniam jego motywacje, ale może nie mam racji - kto go tam wie.

Ale to już zupełna dygresja, bo zdanie o Midze mam jak najbardziej złe. Po prostu nie lubię go za co innego : )
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując