Snow napisał(a):

|
I nie mówmy proszę, że to nie jego wina
|
Oczywiście, że jego wina. Gamoń jakich mało, który przy okazji próbował zabłysnąć. Za to, co odwalił powinien ze wstydu zapaść się pod ziemię. Gdyby miał trochę przyzwoitości, to przeprosiłby i zaczął pisać o skokach narciarskich, przestałby ludzi irytować.
serek.c2 napisał(a):

|
Czaro, on szkodzi Wiśle całkowicie świadomie...
|
No nie wiem, ja potrafię sobie wyobrazić, że jemu się wydaje, że jest krytyczny i racjonalny, a do tego posługuje się językiem mediów głównego nurtu. Natomiast z mojej perspektywy pełna zgoda, jest to tekst bijący w kibiców i klub. Po prostu inaczej oceniam jego motywacje, ale może nie mam racji - kto go tam wie.
Ale to już zupełna dygresja, bo zdanie o Midze mam jak najbardziej złe. Po prostu nie lubię go za co innego : )