Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6156
Stary 14.07.2018, 16:33
Dokładnie - tak było choćby z bestsellerową pozycją "Futbol na tak"

Sorki kolego, ale Miga od wielu lat nie robi nic, oprócz oczerniania klubu. Chwała mu za forum, stronkę i kilka lat na trybunach. Teraz zrobiła się z niego zwykła, dziennikarska szmata.
Odpowiedz cytując