wiesniak842 napisał(a):

A skonczcie juz .......ic z tymi sponsorami, prasa i PR. Przypomniec mam co na Legii bylo za ITI, jaka mieli prase i PR i co tam sie dzialo? Wy najebane macie w glowach tak samo jak ci pojebani polscy dziennikarze. Oni caly czas opisuja jak to wyglada w normalnej lidze, a pozniej doczepiaja to pod nienormalna lige. Wy sie naczytacie tych wypocin i tak samo .......icie glupoty. Cupial zanim do Wisly przyszedl, to jaka Wisla miala prase? Burdele na kolkach sa w kazdym polskim klubie, a wy o prasie. Jakiej ....a prasie? Rudzkimi co sie na tt obrazaja jak im ktos napisze prawde, Borkami Koltoniami co za kolegow maja ochlejow i cinkciarzy, nie wstydzac sie i zapraszajac ich do tv jako ekspertow, jadczakow, migow, weszlo ? Prasa sportowa u nas taki sam ....idolek jak ta cala liga.
|
Życia Ci nie starczy, żeby zrobić 20% tego dla rozpropagowania marki Wisły co zrobił Miga
I jedna wtopa że Stechert czy jako oni się tam zwali tego nie zmieni
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"