Wyświetl pojedynczy post
w0lno.
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5003
Stary 14.07.2018, 13:32
Niby to taka pierdoła, ale w tym klubie ostatnio nic nie jest ok.
Liczy się każdy grosz (nadarza się dobra okazja do zarobienia jakichś mniejszych lub większych pieniędzy), a włodarze nie potrafią nawet wprowadzić koszulek do sprzedaży w odpowiednim momencie. Ehhh...
Odpowiedz cytując