|
Niby to taka pierdoła, ale w tym klubie ostatnio nic nie jest ok.
Liczy się każdy grosz (nadarza się dobra okazja do zarobienia jakichś mniejszych lub większych pieniędzy), a włodarze nie potrafią nawet wprowadzić koszulek do sprzedaży w odpowiednim momencie. Ehhh...
|