Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6148
Stary 14.07.2018, 13:11
A skonczcie juz .......ic z tymi sponsorami, prasa i PR. Przypomniec mam co na Legii bylo za ITI, jaka mieli prase i PR i co tam sie dzialo? Wy najebane macie w glowach tak samo jak ci pojebani polscy dziennikarze. Oni caly czas opisuja jak to wyglada w normalnej lidze, a pozniej doczepiaja to pod nienormalna lige. Wy sie naczytacie tych wypocin i tak samo .......icie glupoty. Cupial zanim do Wisly przyszedl, to jaka Wisla miala prase? Burdele na kolkach sa w kazdym polskim klubie, a wy o prasie. Jakiej ....a prasie? Rudzkimi co sie na tt obrazaja jak im ktos napisze prawde, Borkami Koltoniami co za kolegow maja ochlejow i cinkciarzy, nie wstydzac sie i zapraszajac ich do tv jako ekspertow, jadczakow, migow, weszlo? Prasa sportowa u nas taki sam ....idolek jak ta cala liga.
Odpowiedz cytując