Wyświetl pojedynczy post
GBO
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6146
Stary 14.07.2018, 12:56
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Sprawdź, kto robi z tego powodu największą gównoburzę - sami kibice Wisły...
A kto w/g Ciebie powinien robić gównoburzę żebyś uznał że coś jest nie tak? Papież? Premier? Prezydent?

Jako klub mamy fatalną prasę a PR jest na poziomie bruku.

O tym że jest to sprawa żenująca pisał już chyba każdy portal sportowy i na dodatek prezes PZPN.

Przypominam że klub jak powietrza potrzebuje inwestora/właściciela.

Żadna znana i szanowana firma nie będzie miała ochoty być kojarzona z tym, co się, co jakiś czas, w Wiśle dzieje.

Z jednej strony troska o finanse klubu, czy nawet o jego przetrwanie, z drugiej: H..., K... ważne że Surmy nie ma.

Żeby nie było że kogokolwiek bronię, dla mnie samo zatrudnienie Surmy było debilne. Tak samo jak zatrudnienie Stolarczyka, Głowackiego i Carillo.

Nie konkretna osoba jest problemem a sposoby załatwiania spraw.
Odpowiedz cytując