serek.c2 napisał(a):

|
Sprawdź, kto robi z tego powodu największą gównoburzę - sami kibice Wisły...
|
A kto w/g Ciebie powinien robić gównoburzę żebyś uznał że coś jest nie tak? Papież? Premier? Prezydent?
Jako klub mamy fatalną prasę a PR jest na poziomie bruku.
O tym że jest to sprawa żenująca pisał już chyba każdy portal sportowy i na dodatek prezes PZPN.
Przypominam że klub jak powietrza potrzebuje inwestora/właściciela.
Żadna znana i szanowana firma nie będzie miała ochoty być kojarzona z tym, co się, co jakiś czas, w Wiśle dzieje.
Z jednej strony troska o finanse klubu, czy nawet o jego przetrwanie, z drugiej: H..., K... ważne że Surmy nie ma.
Żeby nie było że kogokolwiek bronię, dla mnie samo zatrudnienie Surmy było debilne. Tak samo jak zatrudnienie Stolarczyka, Głowackiego i Carillo.
Nie konkretna osoba jest problemem a sposoby załatwiania spraw.