|
Sprawa z Surmą to strzał w kolano...
Zatrudnienie Surmy było absurdem ale jego zwolnienie jest jeszcze większym absurdem...
Wisła Kraków ma nie przychylną prasę, atakowani jesteśmy z każdej strony, szczególnie po akcji CBŚP w budynkach Wisły Kraków...
W takich warunkach życzę powodzenia w poszukiwaniu sponsora czy nowego właściciela
|