Dzisiejszy mecz powinien chyba już być miarodajny i powiedzieć coś więcej na temat tego w jakiej formacji i w jakim składzie będziemy grali na początku sezonu. Czy może się mylę i to kolejny "trening"?
bridgeburner napisał(a):

Garbarnia w 1 lidze to jest dla nas sportowo jak zwycięski los na loterii
Laskos, Chorazka, Plewka i Grabowski mogliby się ogrywać w na dobrym poziomie i to jeszcze na naszym stadionie
Co rundę 5 chłopaków powinno do nich być wypożyczonych
Byle tylko tę sytuację właściwie wykorzystac
|
Skąd przekonanie, że oni nadają się do 1. ligi i ktoś chciałby ich wystawiać w pierwszym składzie?