Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8241
Stary 14.07.2018, 10:25
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Część użytkowników dałoby się niedawno pokroić za Meresińskiego i Stecherta. W każdej odpowiednio licznej grupie znajdzie się trochę debili.
W tym kontekście zacząłem zastanawiać się nad swoim pisaniem na forum i czy jest sens przekonywać, tłumaczyć, dziesięć razy pisać to samo.

Zastanawiam się więc, czy forum funkcjonuje jako swoisty ośrodek opinii publicznej, tj. czy to, co tu piszemy ma (pośredni) wpływ na Wisłę. Czy, jak zarząd czuje przysłowiową presję kibiców, to wygląda to tak, że do Dukata dzwonią znajomi z SKWK, czy też (oprócz ww. kontaktów) przegląda on forum, twittera, albo portale wiślackie.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując