wolfy napisał(a):

|
Część użytkowników dałoby się niedawno pokroić za Meresińskiego i Stecherta. W każdej odpowiednio licznej grupie znajdzie się trochę debili.
|
W tym kontekście zacząłem zastanawiać się nad swoim pisaniem na forum i czy jest sens przekonywać, tłumaczyć, dziesięć razy pisać to samo.
Zastanawiam się więc, czy forum funkcjonuje jako swoisty ośrodek opinii publicznej, tj. czy to, co tu piszemy ma (pośredni) wpływ na Wisłę. Czy, jak zarząd czuje przysłowiową presję kibiców, to wygląda to tak, że do Dukata dzwonią znajomi z SKWK, czy też (oprócz ww. kontaktów) przegląda on forum, twittera, albo portale wiślackie.