Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
Sylwus1988
Senior Member
Od: 03.2018
Offline
#
25393
14.07.2018, 09:18
Trzeba by sie jego zapytać. Wg mnie poprostu młody jest to sie bawi
20 lat jak miałem to też robiłem różne dziwne rzeczy które nawet jak dzis sobie przypomnę to mi moralniak sie włącza
Sylwus1988
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Sylwus1988
Znajdź inne posty napisane przez Sylwus1988