|
Fakt, że zatrudnienie Surmy było błędem jest bezsporny. Nie wiem kto i czym się kierował przy podejmowaniu tej decyzji. Podejrzewam, że jedynym argumentem "za" była cena.
Natomiast cała otoczka "po" to kolejny gwóźdź do naszej finansowej trumny. Nikt o zdrowych zmysłach nie zostanie właścicielem czy sponsorem klubu z takim PR. Niestety tam gdzie większa kasa tam zaczyna się od analizy co nam da wejście w sponsoring i jak będziemy kojarzeni. Z naszym aktualnym obrazem pozostaje nam jakiś lokalny fanatyk typu Targosz ( chwała mu za to co robi) albo jeżeli mówimy o większych pieniądzach faktycznie chyba tylko jakiś Ukrainiec chcący wyprać trochę tego co zarobił na Donbasie ...
Ostatnio edytowane przez rafkur : 14.07.2018 o godz. 07:44.
|