Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8236
Stary 14.07.2018, 02:34
stary dziad napisał(a):Wyświetl post
Część użytkowników zgadza się ze mną , część nie , to normalne
A co do planu to Ty dalej o tym co było , a ja o tym co jest i co będzie .
I na koniec , skoro się zmęczyłeś to życzę miłego odpoczynku
Część użytkowników dałoby się niedawno pokroić za Meresińskiego i Stecherta. W każdej odpowiednio licznej grupie znajdzie się trochę debili. Co nie zmienia faktu że Twoje pomysły są poronione i wskazują raczej na osobę która nie ma zielonego pojęcia o czym mówi.

Wydaje mi się że jesteś zwyczajnie za głupi żeby zrozumieć możliwe konsekwencje tego co proponujesz. Widzisz, najsensowniejsza teoria tłumacząca działania Kaszrelańca i Bernatzkiego to wyłudzenie dostępu do dokumentów klubu, którą to imformacje można by potem sprzedać potencjalnym dłużnikom (przykładowo). Ty chcesz żeby klub unawniał wrażliwe informacje bo jakiś internetowy oszołom czuje się oszukany...

Transparentność nie polega na ujawnianiu wszystkiego każdemu.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując