Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25387
Stary 13.07.2018, 22:08
maciekkk napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję, że to nie jest jakaś jego gra na to, żeby go wyrzucić z klubu i by mógł gdzie podpisać kontrakt za darmo... Tak tylko głośno myślę.

-Wojo, słuchaj, weź się w....... autem w salon fryzjerski
-Co?
-No weź, fajnie będzie, zobaczysz

***

Wisła Kraków ogłasza, że kontrakt z Kamilem Wojtkowskim został rozwiązany z winy zawodnika. Piłkarz będzie mógł za darmo podpisać nową umowę z nowym klubem.

***

Legia Warszawa podpisuje kontrakt z Kamilem Wojtkowskim.

***

Legia sprzedaje Kamila Wojtkowskiego do Anderlechtu Bruksela za 3 miliony euro.

***

tak, to jest ten plan
Odpowiedz cytując