maciekkk napisał(a):

|
Mam nadzieję, że to nie jest jakaś jego gra na to, żeby go wyrzucić z klubu i by mógł gdzie podpisać kontrakt za darmo... Tak tylko głośno myślę.
|
-Wojo, słuchaj, weź się w....... autem w salon fryzjerski
-Co?
-No weź, fajnie będzie, zobaczysz
***
Wisła Kraków ogłasza, że kontrakt z Kamilem Wojtkowskim został rozwiązany z winy zawodnika. Piłkarz będzie mógł za darmo podpisać nową umowę z nowym klubem.
***
Legia Warszawa podpisuje kontrakt z Kamilem Wojtkowskim.
***
Legia sprzedaje Kamila Wojtkowskiego do Anderlechtu Bruksela za 3 miliony euro.
***
tak, to jest ten plan