sandomingo napisał(a):

Taka ciekawostka.
Zgodnie ze statutem Wisła Kraków S.A. do składania oświadczeń woli potrzebnych jest dwóch członków zarządu.
Skoro Dukat jest w Turcji to raczej nie ma opcji podpisania umowy z miastem na stadion. A deadline mija w poniedziałek. DD zdąży wrócić czy raczej nie będzie przerywał wakacji?
|
Rada Nadzorcza może delegować członka RN do pracy w zarządzie ; - )