Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8224
Stary 13.07.2018, 19:52
dziki napisał(a):Wyświetl post
Niech no ktoś STOP zredaguje ładny folder o Wiśle na rynek chiński/arabski STOP będziemy ją reklamować jako spółkę, w której i koszykówka dobra, piłka niezła, a i lekkoatleci dają radę STOP zrobimy sobie kolejnego Kagawę i Lina STOP Podesłać to np. do funduszu inwestycyjnego Yao Minga, arabskich spółek wspierania rozwoju porozumień biznesowych w Europie czy ministerstwa sportu w Azerbejdzanie STOP zrobić masowy cold contact, wszyscy na trzy zmiany STOP obskoczyć każdą firmę inwestującą w sport STOP wyslac maila do kazdego biznesmena z milionem na zbyciu STOP najpierw dzwonić do ich sekretarek STOP potem dopytywać czy przeczytali STOP a na koniec zaprosić ich na kolacje do Wierzynka
W mortal kombat takie kombo nazywało się fatality.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując