Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8223
Stary 13.07.2018, 19:51
stary dziad napisał(a):Wyświetl post
No własnie , Ty znowu o taktyce a nie strategii , jakże to banalne...
To że teraz walczymy o życie to wie każdy . A ja pytam czy mamy plan na to co będzie za rok , dwa , pięć .
Planowanie na 2 lata w każdej firmie powinno być standartem , na 5 lat to już raczej prognoza ale też ją warto mieć . A planowanie to przede wszystkim określanie jaką kasę będziemy mieć w danym momencie i co z nią zrobimy to .
Tak był plan, który nie wypalił: zgarnięcie kilku groszy z gry w europejskich pucharach. To był plan pod kryptonimem "va bank".

A teraz poczytaj co popisali do Ciebie inni użytkownicy. Nie widzę, aby popierali Twoich argumentów i "spowiedzi zarządu" ile komu co wisimi... Możesz teraz dyskutować z kolejnymi, gdyż ja się zmęczyłem

Odpowiedz cytując