stary dziad napisał(a):

No własnie , Ty znowu o taktyce a nie strategii , jakże to banalne...
To że teraz walczymy o życie to wie każdy . A ja pytam czy mamy plan na to co będzie za rok , dwa , pięć .
Planowanie na 2 lata w każdej firmie powinno być standartem , na 5 lat to już raczej prognoza ale też ją warto mieć . A planowanie to przede wszystkim określanie jaką kasę będziemy mieć w danym momencie i co z nią zrobimy to .
|
Tak był plan, który nie wypalił: zgarnięcie kilku groszy z gry w europejskich pucharach. To był plan pod kryptonimem "va bank".
A teraz poczytaj co popisali do Ciebie inni użytkownicy. Nie widzę, aby popierali Twoich argumentów i "spowiedzi zarządu" ile komu co wisimi... Możesz teraz dyskutować z kolejnymi, gdyż ja się zmęczyłem
