Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline
#
8222
13.07.2018, 19:49
funkykoval
napisał(a):
_al3x
Jaki procent i czego procent
Procent zadłużenia w stosunku do przychodów ? Procent w stosunku do budżetu
?
Geniuszu .....
Sprawa z Surmą - pomijam kwestię słuszności/niesłuszności (też go nie lubię) to po ostatnich 2 miesiącach zawirowań w zarządzie Wisły to po prostu strzał zarządu już nie w stopę - w kolano i to nawet w oba kolana i jeszcze ze 2 w brzuch - pacjent trudny do jakiejkolwiek reanimacji..... sorry, ale można było to załatwić inaczej, później etc. a SKWK jakby nie widziało, że to dolanie kanistra benzyny do płonącego ogniska na Reymonta...
Dokładnie.
Wystarczy poczytać komentarze w prasie:
http://weszlo.com/2018/07/13/kibice-...zbisurmanieni/
https://eurosport.interia.pl/klub-wi...pr,nId,2606369
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...akow,13337273/
Czy ten klub ma jakiś PR?
pepe72
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pepe72
Znajdź inne posty napisane przez pepe72