serek.c2 napisał(a):

Już Ci kolega wytłumaczył, bo ewidentnie czegoś nie rozumiesz 
Możesz mi napisać w jaki sposób mieliśmy sprzedać Lloncha, w momencie gdy skończył mu się kontrakt, a wcześniej nie było żadnych sensownych ofert?
|
a kto dopuścił do wygaśnięcia kontraktu takiego zawodnika

? przecież po rozegraniu 5-10 spotkań było wiadomo z jakim piłkarzem mamy do czynienia, czyż nie

? i od razu powinno się podpisać dłuższy kontrakt.