stary dziad napisał(a):

Oczywiście możemy dalej żyć w matriksie i zapewnieniach że będzie dobrze .Tylko niestety do czasu .
Pierwszy pożar (stadion) udało się ugasić ale czy uda się następny ?
|
Ale do czego Ci ta wiedza? Jesteś akcjonariuszem? Członkiem rady nadzorczej? Wierzycielem? Liczącym się sponsorem? Jaki wpływ na możliwość gaszenia pożarów będzie miało to, czy klub odpowie Ci na wszystkie Twoje pytania? Przecież nim nie zarządzasz. Naprawdę, jeżeli klub będzie miał w tym interes i będzie mógł to zrobić, to poda do wiadomości.
Tak, jak pisałem: transparentność działania i rozwaga jak najbardziej tak. Spowiadanie się przed anonimami w internecie - nie.
Np. krytyka za Surmę się należy i można oczekiwać, że klub poinformuje, który z pracowników zaproponował, a który członek zarządu podjął decyzję o akceptacji tej kandydatury. Ale informacji finansowych b. dokładnych niż w sprawozdaniu, nie można albo nie należy podawać.
kk23 napisał(a):

|
Dla jasności nikt nic nie przekazywał ani łaski nie robił wszystko w formie online widnieje na stronach krs, nie trzeba dalej biegać niż do biurka z komputerem.
|
Touche!
_al3x napisał(a):

zobowiązania Wisły w dniu przejęcia przez TS Vs zobowiązania na dzień dzisiejszy.
ps. Pol Llonch + Carlitos to powinno być min 3mln euro = 12mln PLN
|
Dlaczego nie 30? Albo 300?
A co do zasadności: przecież ta dyskusja była przerabiana już kilka razy. Niska cena za Carlitosa wynikała z obiektywnych okoliczności, w których znalazł się klub, nie z winy chociaż przy udziale zarządu. Dodatkowo i Carlitos i Llonch zrobili bardzo wiele, byśmy na nich nie mogli zarobić.