Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
_al3x
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Krakow
Offline
#
8207
13.07.2018, 19:08
funkykoval
napisał(a):
_al3x
Jaki procent i czego procent
Procent zadłużenia w stosunku do przychodów ? Procent w stosunku do budżetu
?
Geniuszu .....
Sprawa z Surmą - pomijam kwestię słuszności/niesłuszności (też go nie lubię) to po ostatnich 2 miesiącach zawirowań w zarządzie Wisły to po prostu strzał zarządu już nie w stopę - w kolano i to nawet w oba kolana i jeszcze ze 2 w brzuch - pacjent trudny do jakiejkolwiek reanimacji..... sorry, ale można było to załatwić inaczej, później etc. a SKWK jakby nie widziało, że to dolanie kanistra benzyny do płonącego ogniska na Reymonta...
% zadłużenia przy przejęciu przez TS vs zadłużenie obecne.
My tak naprawdę zarządu nie mamy, skoro stadion jest załatwiany poza nami (EkSTraklasa/miasto).
Pieniądze są w sieci tylko trzeba wiedzieć jak po nie sięgnąć!!!
_al3x
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do _al3x
Znajdź inne posty napisane przez _al3x