Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
qubu
Senior Member
Od: 09.2003
Offline
#
8206
13.07.2018, 19:04
funkykoval
napisał(a):
_al3x
Jaki procent i czego procent
Procent zadłużenia w stosunku do przychodów ? Procent w stosunku do budżetu
?
Geniuszu .....
Sprawa z Surmą - pomijam kwestię słuszności/niesłuszności (też go nie lubię) to po ostatnich 2 miesiącach zawirowań w zarządzie Wisły to po prostu strzał zarządu już nie w stopę - w kolano i to nawet w oba kolana i jeszcze ze 2 w brzuch - pacjent trudny do jakiejkolwiek reanimacji..... sorry, ale można było to załatwić inaczej, później etc. a SKWK jakby nie widziało, że to dolanie kanistra benzyny do płonącego ogniska na Reymonta...
Dlatego oprócz dymisji zarządu należy znacząco ograniczyć rolę i możliwości SKWK. Zakomunikować ze ta epoka w klubie się kończy i zacząć być otwartym na kibiców Januszow. Niestety to jedyna droga do zapełnienia stadionu i znalezienia inwestora.
qubu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do qubu
Znajdź inne posty napisane przez qubu