_al3x napisał(a):

nie musi podawać ile wisi "Wdowczykom", wystarczy że % przedstawi ile było na wejściu a ile jest obecnie. Taki wskaźnik pokaże o geniuszu naszego zarządu.
a sytuacja z Surmą to jest PR-owy samobój, najpierw przyjmują a później "kibice" zwalniają. Nikt normalny w taki śmieszny klub nie zainwestuję, a i większość kibiców nie przyjdzie na Wisłę.
|
Jesli z tego powodu nie przyjdziesz to idz od razu na Kałuze. Serio, takie perdoly opowoadasz, ze przykro sie robi...