Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8204
Stary 13.07.2018, 18:50
_al3x napisał(a):Wyświetl post
nie musi podawać ile wisi "Wdowczykom", wystarczy że % przedstawi ile było na wejściu a ile jest obecnie. Taki wskaźnik pokaże o geniuszu naszego zarządu.

a sytuacja z Surmą to jest PR-owy samobój, najpierw przyjmują a później "kibice" zwalniają. Nikt normalny w taki śmieszny klub nie zainwestuję, a i większość kibiców nie przyjdzie na Wisłę.
Jesli z tego powodu nie przyjdziesz to idz od razu na Kałuze. Serio, takie perdoly opowoadasz, ze przykro sie robi...
Odpowiedz cytując