Wyświetl pojedynczy post
_al3x
Senior Member
 
Od: 03.2003
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8203
Stary 13.07.2018, 18:22
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Jak czytam takie podejście to po prostu nie mogę uwierzyć co ludzie mają w głowach.. Jestem pewien, że przez całe życie byłeś pracownikiem.

Od takich rzeczy masz BILANS, który S.A. musi składac raz do roku. Żadna spółka do opinii publicznej nie poda szczegółów, że wisimi byłemu rzecznikowi tyle i tyle, Wdowczykowi tyle ale tu sąd itd.... Nie wymagam abyś tego rozumiał...
nie musi podawać ile wisi "Wdowczykom", wystarczy że % przedstawi ile było na wejściu a ile jest obecnie. Taki wskaźnik pokaże o geniuszu naszego zarządu.

a sytuacja z Surmą to jest PR-owy samobój, najpierw przyjmują a później "kibice" zwalniają. Nikt normalny w taki śmieszny klub nie zainwestuję, a i większość kibiców nie przyjdzie na Wisłę.
Pieniądze są w sieci tylko trzeba wiedzieć jak po nie sięgnąć!!!
Odpowiedz cytując