LucjuszWielki napisał(a):

Jak czytam takie podejście to po prostu nie mogę uwierzyć co ludzie mają w głowach.. Jestem pewien, że przez całe życie byłeś pracownikiem.
Od takich rzeczy masz BILANS, który S.A. musi składac raz do roku. Żadna spółka do opinii publicznej nie poda szczegółów, że wisimi byłemu rzecznikowi tyle i tyle, Wdowczykowi tyle ale tu sąd itd.... Nie wymagam abyś tego rozumiał...
|
nie musi podawać ile wisi "Wdowczykom", wystarczy że % przedstawi ile było na wejściu a ile jest obecnie. Taki wskaźnik pokaże o geniuszu naszego zarządu.
a sytuacja z Surmą to jest PR-owy samobój, najpierw przyjmują a później "kibice" zwalniają. Nikt normalny w taki śmieszny klub nie zainwestuję, a i większość kibiców nie przyjdzie na Wisłę.