Wyświetl pojedynczy post
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6127
Stary 13.07.2018, 18:09
nesta napisał(a):Wyświetl post
O sprawie napisał już Stanowski i Boniek, ludzie którzy mają kilkuset tysięczne zasięgi w social media.
Miga wprost zasugerował, że był telefon do prezes z żądaniem wyjebania Surmy od wiadomych osób...
Pięknie się dzieje w tym klubie.
Ale z kierunkowego Włoch czy z Montelupich?
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując