nesta napisał(a):

O sprawie napisał już Stanowski i Boniek, ludzie którzy mają kilkuset tysięczne zasięgi w social media.
Miga wprost zasugerował, że był telefon do prezes z żądaniem wyjebania Surmy od wiadomych osób...
Pięknie się dzieje w tym klubie.
|
Ale z kierunkowego Włoch czy z Montelupich?
