Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8202
Stary 13.07.2018, 18:05
arti napisał(a):Wyświetl post
Jestem zdecydowanie przeciwko publicznemu podawaniu wysokości bieżących zobowiązań/długu Wisły.
Można ukrywać szczegóły zobowiązań, ale i tak ktoś to w końcu wyniucha - jak pożyczkę od syna Ziętka na 8%. No chyba, że ten ktoś dostał taką wersję, bo lepsza taka niż inna
Odpowiedz cytując