arti napisał(a):

Jestem zdecydowanie przeciwko publicznemu podawaniu wysokości bieżących zobowiązań/długu Wisły.
|
Można ukrywać szczegóły zobowiązań, ale i tak ktoś to w końcu wyniucha - jak pożyczkę od syna Ziętka na 8%. No chyba, że ten ktoś dostał taką wersję, bo lepsza taka niż inna
