czaro napisał(a):

Ja do końca nie rozumiem, o co znowu ten krzyk. Przecież przekazano dziennikarzom skan sprawozdania finansowego, żebyście nie musieli chodzić robić zdjęć do krs. Co jeszcze ma Wam ten klub przekazać? Tajemnicę przedsiębiorstwa? Informacje zastrzeżone jako poufne na podstawie umowy? Upublicznianie takich informacji absolutnie nie leży w interesie klubu.
Nawet jeśli dane informacje nie są objęte tajemnicą/poufnością, to skoro z klubem jest krucho, to zależy mu na jak najlepszym wizerunku, bo wiarygodność jest istotna przy kontaktach z wierzycielami.
Jeśli chcecie wiedzieć więcej, to musicie zostać akcjonariuszem i wystąpić do zarządu o informacje, albo najlepiej akcjonariuszem z liczbą akcji wystarczającą do samodzielnego mianowania zarządu. Wtedy możecie namaścić samych siebie, będziecie wiedzieć wszystko.
Transparentność działania tak. Upublicznianie wszystkiego - nie, bo tak się nie da.
|
No podziwiam Cię Czaro -wiarygodność i wizerunek nie buduje się poprzez ściemnianie tylko przez jasno zaprezentowaną sytuację .Każde kłamstwo prędzej czy później wyjdzie . A wierzyciel jak chce sprawdzić wiarygodność to to zrobi poprzez wywiadownie gospodarcze .
Oczywiście możemy dalej żyć w matriksie i zapewnieniach że będzie dobrze .Tylko niestety do czasu .
Pierwszy pożar (stadion) udało się ugasić ale czy uda się następny ?