regan napisał(a):

Tak jest na całym swiecie. Nikt nie pozwoli inwestorowi na wszystko co mu się podoba bo on ma kase, władze czy coś tam. Kontrola kibiców musi być zawsze i bardzo dobrze, że u nas też była i jest. Ja sobie nie wyobrażam, żeby ta prostytutka nauczała dzieci wiślackich wartości, to tak jakby do wychowania młodzieży w szkole zatrudnić pedofila.
BEZ JAJ
|
Ja sobie też tego nie wyobrażam ale skoro ktoś podjął decyzję o jego przyjęciu to powinien to też wziąć na klatę.