|
Odnośnie Surmy,jeżeli okaże się,że znowu musimy płacić ,to mam nadzieję,że osoba która go zatrudniła, będzie honorowa i pokryje z własnej kieszeni koszt rozwiązania tej umowy,zamiast obciążać klub.To,że pojawiła się informacja,że Surma sam zrezygnował,nie oznacza,że nie trzeba mu płacić za rozwiązanie umowy,najpewniej rozwiązał za porozumieniem stron.
|