Wyświetl pojedynczy post
roztropny
Member
 
Od: 01.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8189
Stary 13.07.2018, 16:12
Odnośnie Surmy,jeżeli okaże się,że znowu musimy płacić ,to mam nadzieję,że osoba która go zatrudniła, będzie honorowa i pokryje z własnej kieszeni koszt rozwiązania tej umowy,zamiast obciążać klub.To,że pojawiła się informacja,że Surma sam zrezygnował,nie oznacza,że nie trzeba mu płacić za rozwiązanie umowy,najpewniej rozwiązał za porozumieniem stron.
Odpowiedz cytując