Jagul napisał(a):

|
To tylko pokazuje jaka patologia występuje w naszym rodzimym futbolu.
|
Tak jest na całym swiecie. Nikt nie pozwoli inwestorowi na wszystko co mu się podoba bo on ma kase, władze czy coś tam. Kontrola kibiców musi być zawsze i bardzo dobrze, że u nas też była i jest. Ja sobie nie wyobrażam, żeby ta prostytutka nauczała dzieci wiślackich wartości, to tak jakby do wychowania młodzieży w szkole zatrudnić pedofila.
BEZ JAJ
For_FuN_ napisał(a):

|
Czyli długi na dzisiaj to 15-20 mln PLN...
|
Niby skąd takie przypuszczenie?