Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8188
Stary 13.07.2018, 16:03
Jagul napisał(a):Wyświetl post
To tylko pokazuje jaka patologia występuje w naszym rodzimym futbolu.
Tak jest na całym swiecie. Nikt nie pozwoli inwestorowi na wszystko co mu się podoba bo on ma kase, władze czy coś tam. Kontrola kibiców musi być zawsze i bardzo dobrze, że u nas też była i jest. Ja sobie nie wyobrażam, żeby ta prostytutka nauczała dzieci wiślackich wartości, to tak jakby do wychowania młodzieży w szkole zatrudnić pedofila.
BEZ JAJ

For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Czyli długi na dzisiaj to 15-20 mln PLN...
Niby skąd takie przypuszczenie?
Ostatnio edytowane przez regan : 13.07.2018 o godz. 16:06.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując