Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8184
Stary 13.07.2018, 15:00
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Podkreślam raz jeszcze: żadna duża spółka nie zrobiłaby czegoś takiego. Mogą podać jakieś ochłapy, które są pewniakami i każdy o nich wie, ale w życiu szczegółów na tacy nie otrzymasz i jest to zrozumiałe.

Jesteś szefem? To dziwie się jak funkcjonuje Twoja firma w przypadku tak abstrakcyjnego podejścia czyli wypływu szczegółów finansowych...

Pomijam tajemnice handlowe, niejawne rzeczy itd. Nie wiem czy Kiko Ramirez byłby zadowolony jakby klub podał na tacy ile mu wiszą tym samym zdradzając oficjalnie po części jego zarobki - NIE MA TAKIEJ MOŻLIWOŚCI..

Dla mnie to jest jasne jak słońce. Pozdrawiam
Czyli zamiast dostać jasną informację od Zarządu muszę być zdany na redaktora Migę , który , jak się wydaje zrobił realną syntetykę z informacji które pojawiają się w różnych miejscach .
Jeśli to jest prawda to , po pierwsze już nic nie oczekuję (w materii przedstawienia obecnej sytuacji spółki)
od Zarządu bo mam tą jasność o której polemizujemy
A po drugie , rodzi się pytanie czy ten skład Zarządu dobrze naszą Wisłę prowadzi .
Pozostawiam to bez odpowiedzi i znikam z forum na jakiś czas
Każdemu z cracovii to mówię- Wisła to klub z piękną , przedwojenną tradycją , założony przez Polaków .Po wojnie na parę lat został "siłowo" przejęty przez resort . Tak samo jak Polska została wbrew woli narodu przejęta przez komunę . I co , Polski też się wstydzisz i na nią plujesz ?!
Odpowiedz cytując