|
Nawet jeśli sam zrezygnował, to niewiele to zmienia - jest to potężna kompromitacja osób odpowiedzialnych za jego zatrudnienie. Każdy zdrowo myślący człowiek wiedzący cokolwiek o historii Wisły (a jak ktoś nie zna tej historii, to powinien zapytać kogoś, kto zna lub zwyczajnie włączyć internet i prześwietlić potencjalnego pracownika) musi zdawać sobie sprawę z tego, że powrót do klubu takiego człowieka, jak Surma może spotkać się tylko i wyłącznie z jednoznaczną reakcją kibiców. A tu jeszcze na deser dodają Kokoszkę na testach, no absurd jakiś.
Ostatnio edytowane przez ChG : 13.07.2018 o godz. 13:36.
|