Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8176
Stary 13.07.2018, 13:30
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Widzisz... robisz znów to samo co te dzieci ze skodą... Zarząd nie zrobi czegoś takiego, nikt o zdrowych zmysłach nie wyłozy kawy na ławy odnośnie takich rzeczy, tym bardziej, że wiele rzeczy jest spornych i wątpliwych. Klub nie zrobi czegoś takiego bo jakby wyszły jeszcze większe kwasy to nikt by do nas w życiu nie przyszedł pracować ... Proszenie o SZCZEGÓŁY jest właśnie takim strzałem w kolano...
Jak czytam takie podejście to po prostu nóż mi się otwiera .Nazywanie zdrowym zmysłem tego że nie chce się przedstawić faktycznym akcjonariuszom klubu (myślę o kibicach) rzeczywistej sytuacji w jakiej jesteśmy jest czymś niepojętym . Zrozumiałbym to jakby u progu był nowy prężny włąściciel który w niedalekiej przyszłości rozwiąże nasze problemy i nie życzy sobie rozgłosu . Ale o tym cicho .Więc uwierz że kibice są w stanie mocno wesprzeć klub pod warunkiem że będą wiedzieli na czym stoimy . Przecież sprawozdanie finansowe jest jawne i chodzi tylko o doprecyzowanie pewnych zagadnień . I czego tu się bać ? Przecież podobno ten Zarząd uratował Wisłę dwa lata temu . A teraz kibice chcą pomóc w tym ratowaniu pod warunkiem przedstawienia jednoznacznie gdzie jesteśmy , co nam ciąży i jakiej pomocy trzeba . Ale są też alergicznie uczuleni mowę trawę jaką ostatnio zbyt często karmi nas Zarząd .A co do argumentu że " nikt do nas nie przyjdzie pracować " to już całkowicie wymiękam
Każdemu z cracovii to mówię- Wisła to klub z piękną , przedwojenną tradycją , założony przez Polaków .Po wojnie na parę lat został "siłowo" przejęty przez resort . Tak samo jak Polska została wbrew woli narodu przejęta przez komunę . I co , Polski też się wstydzisz i na nią plujesz ?!
Odpowiedz cytując