|
SKWK sie obudzilo. Jednak zyje. No w koncu podjeli jakiekolwiek dzialanie po okresie hibernacji. Wprawdzie nie jest to madre dzialania ale na to chyba nie ma co liczyc.
Zdziwilem sie, ze Surma zostal trenerem a jeszcze bardziej, ze SKWK decyduje. Nie pisze kibice bo pewnie reprezentuja z 5% tych co bywaja na stadionie.
|