|
Decyzja słuszna. Ale nigdy nie powinien zostać zostać przyjęty.
W tej chwili dajemy kolejny powód do obsmarowania nas przez wszystkie dziennikarzyny w mediach.
Notowania wizerunkowe klubu są na zerowym poziomie obecnie, a my jeszcze dolewamy oliwy go ognia..
Nikt za gościem płakać nie będzie, ale nie w ten sposób.
|