|
Nie, sam nawet pisałem, że akurat to zachowanie można wytłumaczyć wiekiem, nerwami... Chodzi o jego późniejsze wypowiedzi, zaraz po tym jak odszedł do Ruchu czy jeszcze później zachowanie w Legii. Nie przytoczę Ci tych wypowiedzi dokładnie, to były jeszcze wywiady czytane w Tempie czy innych gazetach...
|