serek.c2 napisał(a):

Wiem, że gra, grał też Koźmiński nie wiadomo dlaczego albo Jacek Bednarz...
Jestem w takim razie także w gronie bardziej "świętych od papieża" i uważam, że nie ma dla tego osobnika miejsca w klubie.
|
Jeśli oczywiście możesz ,to mógłbyś mi wyjaśnić dlaczego ?
Bo chyba nie przez to , że jako 20 latek rzucił koszulkę ?