Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6115
Stary 13.07.2018, 12:36
kristos napisał(a):Wyświetl post
Surma gra w oldbojach Wisły i kolegami zdobyli mistrzostwo Krakowa.
Jakoś koledzy z drużyny nie mają z tym problemu ,ale oczywiście ci bardziej "święci od papieża" mają inne zdanie.
Wiem, że gra, grał też Koźmiński nie wiadomo dlaczego albo Jacek Bednarz...

Jestem w takim razie także w gronie bardziej "świętych od papieża" i uważam, że nie ma dla tego osobnika miejsca w klubie.
Odpowiedz cytując