kristos napisał(a):

Surma gra w oldbojach Wisły i kolegami zdobyli mistrzostwo Krakowa.
Jakoś koledzy z drużyny nie mają z tym problemu ,ale oczywiście ci bardziej "święci od papieża" mają inne zdanie.
|
Wiem, że gra, grał też Koźmiński nie wiadomo dlaczego albo Jacek Bednarz...
Jestem w takim razie także w gronie bardziej "świętych od papieża" i uważam, że nie ma dla tego osobnika miejsca w klubie.