Jam55 napisał(a):

|
Napisałaś że bzdura powtarzana wielokrotnie że Wisła nie jest na sprzedaż podałem Ci oficjalna wypowiedź prezes że Wisła nie jest na sprzedaz a Ty mi polecasz posłuchać jakiś wywiadów. Udowodnij że szukali inwestora.
|
Ja mam wrażenie że na pewnym etapie zarządzane spółka tak im się spodobało że faktycznie oni nie byli za bardzo chętni do oddania tego klubu.
Ta błaha sprawa z Surma pokazuję jak pilnie temu klubowi potrzebny jest nowy zarząd. Właśnie w tym zagraniu wyszła cała "klasa", potencjał intelektualny, a właściwie jego brak obecnych zarządców.
Całę szeroko rozumiane środowisko SKWK powinno zejść już na ziemie i przestać eksperymentować na żywym organizmie.
Potrzebny jest nowy inwestor który będzie mógł układać ten klub po swojemu.