regan napisał(a):

Do tego co napisał kolega River dodam, że ESA nie przeżuciła na siebie wierzytelności tylko występuje w formie żyranta gwarantującego spłate zadłużenia z PRZYSŁUGUJĄCYCH WIŚLE TRANSZ OD tegoż podmiotu!
Dlatego nie ma sensu z Tobą pisac bo pieprzysz banialuki wymyślasz fejki po to pewnie by dzielić kibiców w momencie kiedy jest szansa na jedność.
|
Regan, próbujesz brzmieć jak jakiś krakus intelektualista, ale pisząc "przeżuciła" wychodzisz na kompletnego idiotę-pozera. Tak już poza tym cyrkiem