Tu jeszcze a propos:
"Jeszcze jedną kwestię chcę poruszyć: jeśli komuś się wydaje, że Zarząd Klubu oraz
http://m.in . @danielgoldakr nie pracowali nad kwestią rozwiązania tej sytuacji, czy też nie byli w kontakcie z Ekstraklasą SA, to jest w dużym błędzie."
https://twitter.com/MaksMichalczak/s...49704340951040