Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8146
Stary 13.07.2018, 09:06
Nie wygląda to dobrze:

http://weszlo.com/2018/07/12/rycerz-...ratowal-wisle/

Weszło napisał(a):
Mało tego – wygląda na to, że klamka zapadła niejako z wyłączeniem zarządu Wisły, który został postawiony publicznie przed faktem dokonanym i mógł się tylko zgodzić, albo doszczętnie skompromitować. Legitymacja prezes Sarapaty i reszty ferajny została zdruzgotana. Ich oświadczenia wyglądają teraz kuriozalnie.

Czyniąc długą historię krótką – pozostał rok na znalezienie inwestora. Trójstronne porozumienie z miastem i Ekstraklasą to tylko odroczenie wyroku. Wisłę w obecnym kształcie czeka wyłącznie upadek.
Odpowiedz cytując