|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline
|
#8146

13.07.2018, 09:06
|
Nie wygląda to dobrze:
http://weszlo.com/2018/07/12/rycerz-...ratowal-wisle/
Weszło napisał(a):
Mało tego â wygląda na to, że klamka zapadła niejako z wyłączeniem zarządu Wisły, który został postawiony publicznie przed faktem dokonanym i mógł się tylko zgodzić, albo doszczętnie skompromitować. Legitymacja prezes Sarapaty i reszty ferajny została zdruzgotana. Ich oświadczenia wyglądają teraz kuriozalnie.
Czyniąc długą historię krótką â pozostał rok na znalezienie inwestora. Trójstronne porozumienie z miastem i Ekstraklasą to tylko odroczenie wyroku. Wisłę w obecnym kształcie czeka wyłącznie upadek.
|
|
|