7 kotów napisał(a):

|
Jest różnice między niezatrudnianiem Surmy a wyjebaniem go po 3 dniach.
|
Też tak uważam.
To jest strzał w stopę klubu, w Głowackiego, no i w samego Surmę. Bo on jest dla wielu persona non grata dlatego, że ich zdaniem zachował się niemoralnie, nielojalnie. Zatrudnianie człowieka, a potem zwalnianie go po trzech dniach na zasadzie "sorry, ale jednak nie" jest moralne? Lojalne? Ktoś mu dał słowo, że teraz będzie w Wiśle pracował. Podali sobie rękę, podpisali umowę.
Byłem niezadowolony z zatrudnienia Surmy i jestem niezadowolony z jego zwolnienia. Wisła ma teraz większe problemy na głowie, oczywiście, ale po co sobie dokładać, jeśli wystarczy dwa razy pomyśleć, zanim się coś zrobi.