Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6094
Stary 12.07.2018, 21:46
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Jest różnice między niezatrudnianiem Surmy a wyjebaniem go po 3 dniach.
Też tak uważam.

To jest strzał w stopę klubu, w Głowackiego, no i w samego Surmę. Bo on jest dla wielu persona non grata dlatego, że ich zdaniem zachował się niemoralnie, nielojalnie. Zatrudnianie człowieka, a potem zwalnianie go po trzech dniach na zasadzie "sorry, ale jednak nie" jest moralne? Lojalne? Ktoś mu dał słowo, że teraz będzie w Wiśle pracował. Podali sobie rękę, podpisali umowę.

Byłem niezadowolony z zatrudnienia Surmy i jestem niezadowolony z jego zwolnienia. Wisła ma teraz większe problemy na głowie, oczywiście, ale po co sobie dokładać, jeśli wystarczy dwa razy pomyśleć, zanim się coś zrobi.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując