Wyświetl pojedynczy post
fansorina
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9187
Stary 12.07.2018, 19:13
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Niech będzie i Brzęczek ale żeby nie powoływał ławkowiczów. To chyba ewenement na skalę światową że duża część składu siedziała zamiast grać na wiosnę.
Myślę, że zwyczajnie na to nie ma szans. Każdy nasz trener tak gadał a robił co innego. Chociaż chciałbym tego co ty. Przykład ostatnich Mistrzostw Świata pokazał, że nie ma też co się bać najlepszych z Ekstraklasy (Pazdan, Kurzawa byli wg mnie najlepsi u nas, a Jędza nie dał plamy). Oczywiście nie piszę by opierać 11-tkę na chłopakach z ESY, ale jeśli mam do wyboru nie myślącego chyba już o piłce Krychowiaka czy młodego zapierdalacza Żurkowskiego to biorę młodego i jest jeszcze takich kilka przykładów.

Co do samego trenera, może niespodziewałem się Brzęczka, ale wiedziałem, że nie ma szans na żadnego Bilicia, Prandellego czy innego Mihajlovicia z prostego powodu trener nie może być większą gwiazdą niż najjaśniejszy prezes Boniek.
Odpowiedz cytując