Kocur napisał(a):

|
Niech będzie i Brzęczek ale żeby nie powoływał ławkowiczów. To chyba ewenement na skalę światową że duża część składu siedziała zamiast grać na wiosnę.
|
Myślę, że zwyczajnie na to nie ma szans. Każdy nasz trener tak gadał a robił co innego. Chociaż chciałbym tego co ty. Przykład ostatnich Mistrzostw Świata pokazał, że nie ma też co się bać najlepszych z Ekstraklasy (Pazdan, Kurzawa byli wg mnie najlepsi u nas, a Jędza nie dał plamy). Oczywiście nie piszę by opierać 11-tkę na chłopakach z ESY, ale jeśli mam do wyboru nie myślącego chyba już o piłce Krychowiaka czy młodego zapierdalacza Żurkowskiego to biorę młodego i jest jeszcze takich kilka przykładów.
Co do samego trenera, może niespodziewałem się Brzęczka, ale wiedziałem, że nie ma szans na żadnego Bilicia, Prandellego czy innego Mihajlovicia z prostego powodu trener nie może być większą gwiazdą niż najjaśniejszy prezes Boniek.