rafkur napisał(a):

|
Chcę sobie kupić karnet - pół E25 z kłódkami - zablokowali? Z drugiej strony kolega kupił karnet na miejscu obok tego które chciałem wykupić - czyli nie zablokowali. WTF? Nie uwierzę, że pół E25 zeszlo i dokladnie poł sektora.
|
na całosezonowe zablokowali