Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8125
Stary 12.07.2018, 18:13
Myślę, że chodziło jej o to, że nie sprzedadzą Wisły podmiotowi, który ewidentnie nie będzie mieć funduszy na utrzymanie/rozwój klubu. Myślę, że jakby wpadł tutaj nie wiem... Bill Gates , podpisał papier, że będzie sukcesywnie interes rozwijać i położył na stół z 20 milionów $ to raczej nie zastanawialiby się długo.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując