Myślę, że chodziło jej o to, że nie sprzedadzą Wisły podmiotowi, który ewidentnie nie będzie mieć funduszy na utrzymanie/rozwój klubu. Myślę, że jakby wpadł tutaj nie wiem... Bill Gates

, podpisał papier, że będzie sukcesywnie interes rozwijać i położył na stół z 20 milionów $ to raczej nie zastanawialiby się długo.