|
@Jam55,
Na ostatniej konferencji z pytaniami od kibiców, Sarapata jednoznacznie powiedziała, że "Jak najbardziej dopuszczają możliwość sprzedaży 100% akcji klubu wiarygodnemu podmiotowi. Prowadzą również liczne spotkania biznesowe w takim kontekście". Czy to prawda czy gadka na uspokojenie kibiców - czas pokaże. Liczę, że po prostu przewartościowali podejście z cytowanego tu wywiadu z 2017r i zobaczyli, że sami nie są w stanie tego prowadzić. To jednak był już zupełnie inny ton i treść wypowiedzi niż wcześniejsze.
Ostatnio edytowane przez nesta : 12.07.2018 o godz. 18:12.
|