|
Musimy też spróbować zrozumieć władze klubu. W tym klubie nie ma pieniędzy, a co chwile jest jakiś pożar. Naprawdę trudno jest działać idealnie w takich warunkach. My jako kibice powinniśmy też pomóc klubowi w obszarze marketingu PR-u choćby tu na forum. Bo jak czytam te złośliwe komentarze, że SKWK uzbierało na miesięczną pensję pani prezes, to nie ma się co dziwić innym, że wbijają szpileczki w klub, jak sami to robimy my kibice.
|