Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8122
Stary 12.07.2018, 18:00
Musimy też spróbować zrozumieć władze klubu. W tym klubie nie ma pieniędzy, a co chwile jest jakiś pożar. Naprawdę trudno jest działać idealnie w takich warunkach. My jako kibice powinniśmy też pomóc klubowi w obszarze marketingu PR-u choćby tu na forum. Bo jak czytam te złośliwe komentarze, że SKWK uzbierało na miesięczną pensję pani prezes, to nie ma się co dziwić innym, że wbijają szpileczki w klub, jak sami to robimy my kibice.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując